PARKER INTERNATIONAL CZECH s.r.o. (dříve PC INTERNATIONAL (CZECH) s.r.o.) byla založena v roce 2004 jako pobočka firmy Parker Corporation Group.

Jsme certifikovaným dodavatelem zvukových izolací, tepelných izolací a vzduchových filtrů pro evropské výrobce tepelných čerpadel, klimatizačních a ventilačních systémů. Ve spolupráci se svými zákazníky inovujeme výrobky podle požadovaných specifikací s cílem optimalizovat výrobu, cenu a kvalitu.

 

Parker Corporation Group vznikla v Japonsku v roce 1951 a zabývá se výzkumem, vývojem a výrobou průmyslových strojů a zařízení, akustických materiálů, syntetických materiálů a chemických produktů. Společnost působí v různých průmyslových odvětvích po celém světě a úzce spolupracuje se svými zákazníky při výzkumu a vývoji jejich produktů a navrhuje řešení, která snižují náklady na výrobu a zvyšují užitnou hodnotu produktu svým provedením a kvalitou. Parker Corporation Group využívá při uspokojování svých zákazníků sílu spolupráce se svými zahraničními i lokálními pobočkami.